Plaza Mayor

Наявність календаря

 
Доступний
 
Not Available
Квартира з 2 спальнями і великою терасою #1

Квартира з 2 спальнями і великою терасою #1

Вітальня + кухня + 2 спальні +2 санвузла + тераса + балкон. Є кондиціонування (обігрів)
  • Wi-FI - Free!
  • Pets - ok!
Вересеня 2019 1 ВС 2 ПН 3 Вт 4 ср 5 ЧГ 6 ПТ 7 СБ 8 ВС 9 ПН 10 Вт 11 ср 12 ЧГ 13 ПТ 14 СБ 15 ВС 16 ПН 17 Вт 18 ср 19 ЧГ 20 ПТ 21 СБ 22 ВС 23 ПН 24 Вт 25 ср 26 ЧГ 27 ПТ 28 СБ 29 ВС 30 ПН
Квартира з 2 спальнями і виглядом на море

Квартира з 2 спальнями і виглядом на море

ВІТАЛЬНЯ + КУХНЯ + 2 СПАЛЬНІ +2 санвузла + БАЛКОН. Є КОНДИЦИОНИРОВАНИЕ (ОБІГРІВ)
  • Wi-FI - Free!
  • Pets - ok!
Вересеня 2019 1 ВС 2 ПН 3 Вт 4 ср 5 ЧГ 6 ПТ 7 СБ 8 ВС 9 ПН 10 Вт 11 ср 12 ЧГ 13 ПТ 14 СБ 15 ВС 16 ПН 17 Вт 18 ср 19 ЧГ 20 ПТ 21 СБ 22 ВС 23 ПН 24 Вт 25 ср 26 ЧГ 27 ПТ 28 СБ 29 ВС 30 ПН
Квартира з 2 спальнями і виглядом на море і басейн. #5

Квартира з 2 спальнями і виглядом на море і басейн. #5

Вітальня + кухня + 2 спальні +2 санвузла + балкон. Є кондиціонування (обігрів)
  • Wi-FI - Free!
  • Pets - ok!
Вересеня 2019 1 ВС 2 ПН 3 Вт 4 ср 5 ЧГ 6 ПТ 7 СБ 8 ВС 9 ПН 10 Вт 11 ср 12 ЧГ 13 ПТ 14 СБ 15 ВС 16 ПН 17 Вт 18 ср 19 ЧГ 20 ПТ 21 СБ 22 ВС 23 ПН 24 Вт 25 ср 26 ЧГ 27 ПТ 28 СБ 29 ВС 30 ПН

Оренда апартаментів

Грозним кам'яним тараном скелястий стрімчак Пеньон де Іфач, розрубавши берегову смугу на дві частини, майже на один кілометр вторгається в морські володіння. Тисячі років море намагається повернути свої втрачені володіння, охопивши цей гранітний колос з двох сторін бухтами дивовижної краси. Тішачи неприступні скелі своїми ласкавими водами, Arenal-Bol і La Fossa намагаються умовити Іфач повернутися на берег.

З вершини Пеньон де Іфач добре видно, як у його підніжжя, немов за спиною могутнього лицаря, розташувалося невелике затишне містечко Кальп. Багато чого за минулі століття побачив Іфач. Тут будували свої поселення стародавні ібери. Фінікійці витягали на м'який пісок кораблі в пошуках нових земель і торгових партнерів. Могутній Карфаген залишав сліди на цих берегах. Римські легіони проходили повз скелі, розширюючи володіння імперії. Легка кавалерія маврів зупинялася на відпочинок в тутешніх краях. У минулі часи жителі рибальського поселення мужньо боролися з піратами. Іфач зберігає безліч таємниць і історій марнотратного людського життя.

Сьогодні в Кальпе проживає близько 30 000 жителів, але в курортний сезон чисельність населення може досягати 200 000! Це досить переконливе свідчення величезної популярності містечка біля скелі на морському березі. Що ж так приваблює людей знову і знову обирати саме це місце для відпочинку?

Головний символ міста - Пеньон де Іфач, який іноді називають "маленьким Гібралтаром", підноситься над узбережжям на висоту більше ніж 300 метрів і є природним заповідником. Багатство скелі складають близько 300 видів різних рослин, численні колонії птахів. Не далеко від від мису, на солоному озері можна побачити рожевих фламінго. Біля підніжжя скелі продовжують свої дослідження археологи. У Кальпе збереглися залишки купальні, так звані "Королівські лазні", які були побудовані стародавніми римлянами, відомими знавцями цієї справи. Можливо, що ці ванни використовувалися пізніше для засолювання риби. У деяких частинах фрагменти міських укріплень нагадують про битви минулого. У Кальпе багато різних музеїв.

Однак Кальпе це не тільки місто старожитностей. Затишні бухти, тепле і спокійне море привертають любителів дайвінгу, підводного полювання, рибного лову. Романтична прогулянка під вітрилом по водній гладі, стрімке ковзання по хвилях на водних лижах - популярні види відпочинку на узбережжі. Для морських подорожей можна орендувати яхту або відповідний човен і взяти кілька уроків мореплавання. Якщо є бажання просто розслаблено лежати під променями сонця, то для цього легко знайти місце на пляжах, які простягаються на 11 кілометрів, з яких приблизно третина - піщані. А сонце в Кальпе є 300 днів на рік!

Вирішивши урізноманітнити свій відпочинок, сміливо вирушайте в піший похід, відвідайте печери, спробуйте свої сили в скелелазінні. А можна просто пограти в теніс або гольф.

Рибна ловля і сьогодні одне з основних занять місцевих жителів. Справжні цінителі морепродуктів неодмінно відвідають відому рибну біржу в тутешньому порту. Тут все починається у другій половині дня, коли шхуни рибалок повертаються з моря. Свіжа риба до вашого столу прямо з рибальських сіток! Морепродукти в ресторанах Кальпе славляться по всій окрузі. Дари моря тут будуть приготовлені справжніми знавцями і з найбільшим мистецтвом. Ресторанів в Кальпе налічується понад півтори сотні! Кулінарні особливості з різних країн світу відкривають неймовірні можливості для любителів делікатесів.

Незважаючи на те, що Кальп місто маленьке за сучасними мірками, в ньому є де провести свій час для шопінгу. Крім вуличного ринку в Кальпе є кілька великих супермаркетів. Тому проблем з покупками в цьому місті не буває.

Відпочинок в Кальп, Іспанія


Яке ж місто в Іспанії обходиться без яскравих, барвистих свят! Відвідавши Кальпе в будь-який час року, неодмінно потрапляєш на якесь свято або виставу. Вже з самого початку року, в січні, відзначають свято "Три королі". Навесні - кумедний фестиваль статуй і фігур. Влітку, на початку серпня, - фієста Virgen de las Nieve! Восени - свято "Мусульмани і християни" з костюмованими виставами, парадом і феєрверком. Це святкування проводять на честь покровителя міста Santisimo Cristo del Sudor. У жовтні проходить традиційне "німецьке" свято - місцевий пивний Октоберфест.

На час відпочинку можна зупинитися в готелях Кальпе або відносно не дорого зняти квартиру, віллу в місті. Готелі 2, 3 і 4-х зіркові.

Найближчий міжнародний аеропорт знаходиться в 72 кілометрах від Кальпе в Аліканте. З аеропорту в Кальп можна приїхати, скориставшись послугами автобусної компанії ALSA або на поїзді-трамваї. В обох випадках дорога не займе більше 2 годин часу.


 

Carrer Navío, 9, Edificio Plaza Mayor, escalera D, 1B, 03710 Calpe, España

PLAZA MAYOR

mastercard visa